aboutus
Üretim hattı

Ekipman performansımızı daha iyi ve daha kararlı bir şekilde çalıştırabilmek için, şirketimiz dolum makinesinin kombinasyonunu gerçekleştirmek ve ilgili ekipman tasarımını optimize etmek için yerli profesyonel enstitüler, kolejler ve üniversiteler ile işbirliği yapmaktadır.

 

Established in the year 2009, as the leader of the liquid food product and processing equipment industries, provide the processing facilities, milk powder facilities, filling equipment, packaging material; 2009 yılında kurulan, sıvı gıda ürünleri ve işleme ekipmanları endüstrilerinin lideri olarak, işleme tesisleri, süt tozu tesisleri, dolum ekipmanları, ambalaj malzemesi sağlamak; total solution and integration services for the liquid food (such as milk, beverage, mineral water, etc). sıvı gıdalar (süt, içecek, maden suyu, vb.) için toplam çözüm ve entegrasyon hizmetleri.

 

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
OEM / ODM

OEM: Biz insan gücü ve üretim sitesi sağlamak için ekipman ve teknoloji sunabilir, sizin sorumluluğunuzda bize satış ekipmanları yardımcı olmaktır.

 

ODM: biz de sunabilir ekipmanları göre marka gerektirir, ve birkaç ayar yapmak teknik gereksinimi, böylece alıcı azaltabilir araştırma süresi.

Ar-Ge

Teknoloji tasarımı, ekipman modeli seçimi, ekipman düzeni, boru montajı, ekipman devreye alma ve personel eğitimi de dahil olmak üzere tüm set hizmetleri sağlayacak bir meslek ekibimiz var. Bu arada, buhar sistemi, basınçlı hava sistemi, soğutma sistemi ve su arıtma sistemi vb.

İletişim bilgileri