aboutus

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
1 2 3
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
No. Çalışanları: 400~500
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD established in the year 2009, as the leader of Filling Line, we provide the Milk Filling Line, Rotary Milk Bottle Filling Line, UHT Milk Production Line, Milk Bottling Equipment, Milk Bottling Plant, Monoblock Liquid Filling Machine, Automatic Liquid Bottle Filling Machine,UHT Milk Processing Equipment; Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri Co, LTD 2009 yılında kurulan Dolum Hattı lideri olarak, biz Süt Dolum Hattı, Döner Süt Şişe Dolum Hattı, UHT Süt Üretim Hattı, Süt Şişeleme Ekipmanları, Süt Şişeleme Tesisi, Monoblok Sıvı Dolum Makinesi, Otomatik Sıvı Şişe Dolum Makinesi, UHT Süt İşleme Ekipmanları; total solution and integration services for the liquid food (such as milk, beverage, mineral water,etc). sıvı gıdalar (süt, içecek, maden suyu, vb.) için toplam çözüm ve entegrasyon hizmetleri. Realized perfect improvement from the equipment manufacturer to the system solution provider. Ekipman üreticisinden sistem çözümü sağlayıcısına mükemmel bir iyileştirme gerçekleştirdi.

 

Professional factory, all kinds of advanced processing equipment and testing equipment, experienced technicians, scientific and strict management, constitute the drink mechanical excellence in product manufacturing system. Profesyonel fabrika, her türlü gelişmiş işleme ekipmanları ve test ekipmanları, deneyimli teknisyenler, bilimsel ve sıkı yönetim, ürün üretim sisteminde içecek mekanik mükemmellik oluşturmaktadır. It also provides Zhongyin Machinery product's quality in the most powerful guarantee. Ayrıca Zhongyin Makine ürün kalitesini en güçlü garanti sağlar.

Hizmet

Şirket Hizmeti

 

1. firmamız ziyaret etmek gelip bekliyoruz, ve fabrikamızda çalışan makine görmek, biz bizim şehre yakın istasyondan sizi alabilir.
2.Bizden makineleri getiren müşterinin iznini alırsak, size müşterilerimizin iletişim bilgilerini söyleyebiliriz, fabrikalarına vist gidebilirsiniz.

 

Özel hizmet

1. tasarlayabilirsiniz makineleri ihtiyaçlarına göre (materil, güç, dolum tipi, çeşitleri şişe, vb), aynı zamanda verecek profesyonel öneri, bildiğiniz gibi, biz bu olmuştur yıllardır sanayi.
2. Biz ücretsiz teknik destek sunabilir ve danışmanlık gibi fabrika tasarım, fabrika düzeni çizmek ve böylece.
3. biz birçok ünlü sertifikalı yazarlar tarafından sertifikalı.

 

Satış sonrası servis
1. Biz teslim makinesi ve hızlı bir şekilde makine alabilirsiniz emin olmak için zamanında yük faturası sağlamak
2.Hazırlık koşullarını bitirdiğinizde, hızlı ve profesyonel servis mühendisi ekibimiz makineyi kurmak için fabrikanıza gidecek, size kullanım kılavuzunu verecek ve makinenizi iyi çalıştıracak kadar çalışanınızı eğitecektir.
3. Biz sık sık geribildirim ve makine bir süredir kendi fabrikada kullanılmış olan müşteri için yardım sunuyoruz.
4. yedek parça ile bir yıl garanti veriyoruz ücretsiz.

Ekibimiz

Güçlü araştırma ve geliştirme ve tasarım ekibi kurumsal gelişimin itici gücüdür. Şirket amacı dünyanın en gelişmiş içecek paketleme makineleri teknolojisi, tanıttı tam içecek paketleme makineleri teknolojisi tanıttı almanya, italya, fransa ve İsviçre, yapışan hızlı giriş, daha iyileştirme ve yenilikçi fikirler, çekirdek teknoloji ve ilgili teknoloji, çok gelişmiş orijinal teknoloji.

İletişim bilgileri